Categories: Aktualności
      Date: 2011-04-07 13:35:11
     Title: IV edycja Akademii Profesjonalnego Coachingu
Untitled document

9 kwietnia 2011 ruszuły zajęcia w ramach IV edycji Akademii Profesjonalnego CoachinguUntitled document

 

AKADEMIA PROFESJONALNEGO COACHINGU

IV edycja


9 kwietnia 2011 ruszyły zajęcia w ramach IV edycji Akademii Profesjonalnego Coachingu

Akredytacja WSB w Dąbrowie Górniczej - jedynej w Polsce Uczelni Wyższej, która jest Członkiem Założycielem Izby Coachingu oraz Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu.

Partner studiów: Extended DISC® - renomowana międzynarodowa platforma narzędzi psychometrycznych stosowanych w coachingu indywidualnym i zespołowym.

 

Akademia Profesjonalnego Coachingu to 200 godzin zajęć prowadzonych wyłącznie metodą ActiveInsight (interaktywne warsztaty, symulacje, gry psychologiczne, case study z międzynarodowych korporacji i sesji life coachingu, sesje coachingowe, interwizje i superwizje). Celem studiów jest praktyczne przygotowanie słuchaczy do prowadzenia profesjonalnego business and life coachingu w organizacjach, instytucjach, firmach i korporacjach, pracy z Klientami indywidualnymi i zespołami. W trakcie studiów uczestnicy poznają teorię, oraz kilkadziesiąt praktycznych narzędzi do wdrażania kultury coachingowej w organizacjach i prowadzenia procesu coachingu. Otrzymują  superwizję swoich kompetencji coachingowych prowadzoną przez certyfikowanych coachów, psychologów i praktyków biznesu – menedżerów międzynarodowych korporacji.

W ramach Akademii Profesjonalnego Coachingu:

Dodatkowo !!! Dla Studentów i Absolwentów Akademii Profesjonalnego Coachingu:

Poznaj opinie Absolwentów APC