Categories: Aktualności
      Date: 2010-11-08 15:39:15
     Title: Life Coaching - relacje w równowadze
Untitled document

csipb.pl partnerem pierwszej Międzynarodowej Konferencji Life coaching - relacje w równowadzeUntitled document


Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu zostało partnerem pierwszej Międzynarodowej Konferencji Life coaching - relacje w równowadze.


Międzynarodowa Konferencja
Life coaching - relacje w równowadze
25-26 listopada 2010, Warszawa: Hotel Polonia

 


Partnerstwo i kariera: jak uzyskać synergiczne wzmocnienie? Jak budować relacje oparte na partnerstwie, zaufaniu i wartościach? Gdzie szukać źródeł energii i motywacji w kryzysie? MY jako system, ograniczenie czy szansa na rozwój? Efektywność osobista i zawodowa czy harmonia i równowaga pomiędzy tym co wspólne i tym co indywidualne...

Life coaching - relacje w równowadze, wyjątkowe spotkanie z wybitnymi trenerami pracującymi w obszarze budowania partnerskich związków i relacji. Eva-Maria Zurhorst i Wolfram Zurhorst - trenerzy związków i kariery, twórcy projektu rozwojowego "Kochaj siebie". Renata Dziurdzikowska - trener rozwoju osobistego, coach, mistrz NLP, dziennikarka. Benedykt Peczko - współtwórca systemu Multi Level Coaching (MLC), superwizor coachów, członek zarządu The European Coaching Federation (EuCF). Bogdan de Barbaro - psychiatra, psychoterapeuta, superwizor psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, członek korespondent American Psychiatric Association. Anna Ratajczyk i Piotr Pilipczuk - trenerzy rozwoju osobistego i zawodowego, pionierzy coachingu holistycznego w Polsce, propagatorzy ideii systemowego rozwoju organizacji.

 

Szczegółowe informacje: Life coaching - relacje w równowadze