Categories: Aktualności
      Date: 2011-08-17 11:15:26
     Title: Akademia Profesjonalnego Coachingu
Untitled document

trwają zapisy na V edycję studiów podyplomowych Akademii Profesjonalnego Coachingu z partnerami: csipb.pl, Extended DISC, Wyższa Szkoła Biznesu

 Untitled document
Jeśli chcesz zostać Coachem, rozwijać potencjał swój i innych, czerpać z wiedzy, doświadczeń profesjonalnych coachów, menedżerów, psychologów, zdobyć nową wiedzę i praktyczne doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu, prowadzeniu procesów coachingowych - ta propozycja jest właśnie dla Ciebie!

 

 

AKADEMIA PROFESJONALNEGO COACHINGU

V edycja

Akredytacja WSB w Dąbrowie Górniczej - jedynej w Polsce Uczelni Wyższej, która jest Członkiem Założycielem Izby Coachingu oraz Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu.

Partner studiów: Extended DISC® - renomowana międzynarodowa platforma narzędzi psychometrycznych stosowanych w coachingu indywidualnym i zespołowym.

Akademia Profesjonalnego Coachingu to ponad 200 godzin zajęć prowadzonych wyłącznie metodą ActiveInsight (interaktywne warsztaty, symulacje, gry psychologiczne, case study z międzynarodowych korporacji i sesji life coachingu, sesje coachingowe, interwizje i superwizje).

Celem studiów jest praktyczne przygotowanie słuchaczy do prowadzenia profesjonalnego business and life coachingu w organizacjach, instytucjach, firmach i korporacjach, pracy z Klientami indywidualnymi i zespołami. W trakcie studiów uczestnicy poznają teorię, oraz kilkadziesiąt praktycznych narzędzi do wdrażania kultury coachingowej w organizacjach i prowadzenia procesu coachingu. Otrzymują  superwizję swoich kompetencji coachingowych prowadzoną przez certyfikowanych coachów, psychologów i praktyków biznesu – menedżerów międzynarodowych korporacji.

 

W ramach zajęć:

 

Dodatkowo !!! Dla Absolwentów Akademii Profesjonalnego Coachingu:

 

Poznaj opinie Absolwentów APC

 

Profesjonalny rozwój menedżerów w projektach akademickich - publikacja dotycząca Akademii Profesjonalnego Coachingu, która ukazała się Kompendium Szkolenia w Polsce 2010 Nowoczesnej Firmy

 

Harmonogram zjazdów APC: Harmonogram

Liczba godzin: 214
Czas trwania: 2 semestry
Koszt studiów:
6.000 zł
Dąbrowa Górnicza (możliwość płatności w ratach)

 


Rejestracja na studia on-line

 

Informacji udzielają:

 

Biuro Karier i Promocji
Wyższej Szkoły Biznesu
tel. (32) 262 28 05;  (32) 262 03 07
e-mail:
podyplomowe@wsb.edu.pl

 

 

 

Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu

tel. +48 507 028 911

e-mail: biuro2@csipb.pl