Categories: Aktualności
      Date: 2009-05-08 08:55:46
     Title: Zmiana w organizacji - jak przekształcić stres w szansę?
Untitled document

Przyjrzyj się zjawisku zmiany wspólnie z ekspertami csipb.pl

 Untitled document

W poniedziałek 11 maja 2009 eksperci Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu po raz kolejny podzielili się z Państwem kilkoma praktycznymi wskazówkami, jak również opisem gotowych rozwiązań biznesowych wzbogaconych o metody i narzędzia zarządzania oraz psychologii biznesu.

 

W artykule Zmiana w organizacji - jak przekształcić stres w szansę?”, który ukazał się w DZIENNIK-u, dodatku Praca, eksperci zaproponowali Państwu przyjrzenie się zjawisku zmiany od strony psychologicznych uwarunkowań reakcji na nią w środowisku pracy, dzięki czemu łatwiejsze będzie zrozumienie zachowań menedżerów, pracowników w firmie oraz dobranie takich działań ze strony Działu HR, które ułatwią wszystkim przejście przez ten trudny czas.

  

Zapraszamy Państwa również do wymiany doświadczeń związanych z sytuacją zmiany w organizacji na platformie wymiany wiedzy „e-know-how” na stronie www.csipb.pl. Dodatkowo nasi eksperci przedstawili tam korzyści z wdrażania w organizacji Modelu Kompetencji Wspierających Zmiany:

 

Prosimy zalogować się na FORUM.

Nazwa użytkownika: dziennik

Hasło: csipb.pl

 

Kolejne inspirujące artykuły poruszające różne obszary wiedzy biznesowej przeczytają Państwo w każdy drugi poniedziałek miesiąca.

Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem - w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem: biuro@csipb.pl.

  

Zespół Ekspertów, Trenerów i Coachów

Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu