Categories: Aktualności
      Date: 2011-12-02 09:07:48
     Title: Zaproszenie na III Europejską Konferencję Psychologii Coachingu
Untitled document
Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na III Europejską Konferencję Psychologii Coachingu, która będzie miała miejsce 13 i 14 grudnia 2011 w Londynie. Tematem konferencji będą "Innowacje w Psychologii  Coachingu".


Untitled document

 


 

Wydarzenie:
Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na III Europejska Konferencję Psychologii Coachingu, która będzie miała miejsce 13 i 14 grudnia 2011 w Londynie.


W telegraficznym skrócie:
Tematem konferencji będą „Innowacje w Psychologii Coachingu”. Podczas wydarzenia poruszone zostaną kwestie dotyczące możliwości, kierunków i sposobów rozwoju psychologii coachingu. Przedstawione zostaną nowe trendy, idea oraz ich ocena pod kątem możliwości wykorzystania w istniejących modelach i rozwiązaniach coachingowych a także zastosowania przez praktyków i klientów w codziennej pracy. Uczestnicy konferencji będą mieli szansę poznać wiele ciekawych studium przypadku z wdrożeń w coachingu w organizacjach opartego na psychologicznej wiedzy i badaniach zweryfikowanych naukowo.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem konferencji:
Zachęcamy do zapoznania się ze z wywiadami z zaproszonymi gośćmi, a także szczegółowym harmonogramem konferencji.

W gronie Gości Specjalnych – prelegentów najwybitniejsi prekursorzy, naukowcy i praktycy  podejścia coachingu opartego na zweryfikowanej naukowo wiedzy psychologicznej.

Przeczytaj wywiady międzynarodowymi ekspertami min. Prof. STEPHEN PALMER, dr ANNA SYREK-KOSOWSKA, dr SIOBHAIN O’RIORDAN:


Dla kogo?
Wydarzenie to dedykowane jest dla wszystkich, którzy stosują coaching w praktyce, oraz dla tych którzy są chcą rozwijać swoje kompetencje coachingowe w oparciu o najnowsze i najskuteczniejsze rozwiązania oparte na pozytywnej psychologii.


Więcej informacji na temat konferencji znajdą Państwo na stronie: