Untitled document
szkolenia, coaching, projekty HR - Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu
Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu - coaching, psychologia biznesu, szkolenia, ocena pracy
Forum dla uczestników szkoleń Centrum Szkoleń i Psychologii BiznesuCzat dla uczestników szkoleń Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu

Aktualności

Jak przeciwdziałać kosztom psychologicznym utraty pracy?

Untitled document Czas kryzysu stawia firmy w nowej sytuacji, która wymaga szybkiego reagowania na zmiany. Czy Twoja firma jest przygotowana do przeprowadzenie procesu zwolnień w sposób, który zminimalizuje koszty emocjonalne i psychologiczne zarówno po stronie zwalnianego jak i zwalniających?
Untitled document

 

Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu wspólnie z Dziennikiem zaprasza Państwa do lektury kolejnego artykułu wskazującego metody i narzędzia efektywnego przeprowadzania organizacji przez trudny czas kryzysu, który ukazał się 9 marca 2009 w DZIENNIK-u dodatku Praca.

 

W artykule „Jak przeciwdziałać kosztom psychologicznym utraty pracy?”, Eksperci csipb.pl dzielą się wiedzą i doświadczeniem z jakich metod i narzędzi może skorzystać  Dział HR w procesie zwolnień pracowników, aby złagodzić skutki tego procesu, a przede wszystkim pomóc znaleźć odpowiedź czy warto inwestować w dobie kryzysu w takie metody i narzędzia.

 

Outplacement z angielskiego to program monitorowanych zwolnień, w Polsce to kompleksowy program kontynuacji kariery zawodowej dla zwalnianych pracowników realizowany jako projekt, którego celem jest wsparcie przedsiębiorstwa w procesie zwolnień.

Określając roboczo outplacement  to etyczne i moralne zwalnianie pracowników w trudnym czasie dla organizacji. Głównie ten trudny okres jest  związany z problemami ekonomicznymi przedsiębiorstwa, spadkiem zamówień lub kryzysem zewnętrznym. Outplacement jest narzędziem dla przedsiębiorców które pomaga przeprowadzić zmiany w organizacji w sposób sprawny i etyczny.

 

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat wdrożenia tej usługi zapraszamy do kontaktu z  naszymi ekspertami i konsultantami - w myśl naszej misji: 

 

…powiedz czego oczekujesz, razem dojdziemy do celu…

 

 

Zespół Ekspertów, Trenerów i Coachów

Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu

 

PLIKI DO POBRANIA:

 
Untitled document
WSPÓŁPRACUJEMY Z:

Insights Discovery

Professional Coaching Academy

Akademia Profesjonalnego Coachingu

Professional Coaching Academy

Untitled document
Wszelkie prawa do stron Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu zastrzeżone.
Copyright CSiPB 2008