Untitled document
szkolenia, coaching, projekty HR - Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu
Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu - coaching, psychologia biznesu, szkolenia, ocena pracy
Forum dla uczestników szkoleń Centrum Szkoleń i Psychologii BiznesuCzat dla uczestników szkoleń Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu

Aktualności

Relacja z VIII spotkania Klubu Coacha

Untitled document Zapraszamy do lektury!
Untitled document
Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w VIII już spotkaniu Klubu Coacha. Gościem Specjalnym spotkania, które odbył się 15 września w siedzibie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej była Pani Edyta Nowak-Żółty, która zaprezentowała swój autorski Projekt Ja. Opowiadając o tym jak zrodził się pomysł na stworzenie Projektu, Pani Edyta – z punktu widzenia Life Coacha przedstawiła również problemy z którymi zetknęła się w czasie jego wdrażania.

Następnie pod okiem Pani Anny Syrek Kosowskiej przeprowadzony został warsztat w którym uczestnicy spotkania, podzieleni na grupy, mogli wykazać się kreatywnością w tworzeniu planu działania, którego celem było utrzymanie zaangażowania klienta oraz podtrzymanie jego motywacji do pracy w czasie trwania cyklu sesji coachingowej.

Wszystkie propozycje zostały przedstawione i wspólnie omówione. Burza mózgów połączona z odpowiednią dawką dobrego humoru przyniosła wiele ciekawych rozwiązań i podpowiedzi do działań młodych Coachów.

Na koniec spotkania zostały rozlosowane nagrody z naszego Facebook’owego konkursu.

PLIKI DO POBRANIA:

 
Untitled document
WSPÓŁPRACUJEMY Z:

Insights Discovery

Professional Coaching Academy

Akademia Profesjonalnego Coachingu

Professional Coaching Academy

Untitled document
Wszelkie prawa do stron Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu zastrzeżone.
Copyright CSiPB 2008