Untitled document
szkolenia, coaching, projekty HR - Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu
Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu - coaching, psychologia biznesu, szkolenia, ocena pracy
Forum dla uczestników szkoleń Centrum Szkoleń i Psychologii BiznesuCzat dla uczestników szkoleń Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu

Aktualności

Liderzy branż korzystają z Insights Discovery!

Untitled document

Kolejne firmy wykorzystują Insights Discovery do podnoszenia efektywności!

Untitled document Firma PPG (jest globalnym dostawcą farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalnych. Firma PPG zarządza 150 zakładami przemysłowymi w ponad 60-ciu krajach.lider w branży wyrobów lakierowych dla przemysłu) od dłuższego już czasu wykorzystuje Insights Discovery do podnoszenia efektywności własnej oraz całych zespołów. Raporty indywidualne Insights Discovery oraz przygotowywane bazie informacji z raportów szkolenia doskonale wpływają na podnoszenie efektywności zarówno kadry menedżerskiej jak i pracowników. Dodatkowo - przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy specjalny warsztat dla międzynarodowego środowiska informatyków PPG wspólny warsztat mający na celu poprawę komunikacji, współpracy i wzmocnienie efektywności osobistej. Nie bez znaczenia okazał się tutaj wybór narzędzia psychometrycznego - Insights Discovery daje możliwość generowania raportów w wielu wersjach językowych co ma ogromne znaczenie szczególnie w międzynarodowych organizacjach.
Kolejnymi firmami które korzystają z naszych usług opartych o metodologię Insights Discovery są RR Donnelley (RR Donnelley to jedna z największych i najnowocześniejszych drukarń w Europie, oferująca usługi poligraficzne i pokrewne firmom wydawniczym, katalogowym, handlowym, produkcyjnym, telekomunikacyjnym i technologicznym oraz instytucjom finansowym i wielu innym) oraz Sarstedt (lider w zakresie opracowywania, produkcji i sprzedaży sprzętu i materiałów eksploatacyjnych dla branży medycznej).
PLIKI DO POBRANIA:

 
Untitled document
WSPÓŁPRACUJEMY Z:

Insights Discovery

Professional Coaching Academy

Akademia Profesjonalnego Coachingu

Professional Coaching Academy

Untitled document
Wszelkie prawa do stron Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu zastrzeżone.
Copyright CSiPB 2008