Untitled document
szkolenia, coaching, projekty HR - Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu
Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu - coaching, psychologia biznesu, szkolenia, ocena pracy
Forum dla uczestników szkoleń Centrum Szkoleń i Psychologii BiznesuCzat dla uczestników szkoleń Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu

Aktualności

Konferencja „W poszukiwaniu tożsamości psychologii pracy i organizacji”

Untitled document

Eksperci Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu są Gośćmi zaproszonymi przez Polskie Stowarzyszenie Psychologii Organizacji na pierwszą, jednodniową konferencję „W poszukiwaniu tożsamości psychologii pracy i organizacji”

Untitled document

Konferencja odbędzie się w Auli K. Lepszego w budynku Rektoratu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w godzinach 10.00 – 18.00.

Z dyskusji w gronie psychologów pracy i organizacji, a także obserwacji i badania przeprowadzonego wśród członków PSPO wynika, że grupa zawodowa psychologów pragnie budować własną tożsamość zawodową, zidentyfikować najważniejsze osiągnięcia w obrębie psychologii pracy i organizacji i jej specyfiki oraz podkreślić swoją odrębność zawodową. 
Spotkanie poświęcone będzie powyższej problematyce jak również poruszy zagadnienia związane z działaniem na rzecz transferu najnowszych osiągnięć psychologii pracy i organizacji i zarządzania do gospodarki.

Do udziału w konferencji przyjęły zaproszenie znane osobistości ze świata biznesu i świata mediów, a także znani teoretycy i praktycy psychologii pracy i organizacji. W trakcie konferencji zostaną przeprowadzone panele dyskusyjne i warsztaty na temat coachingu, metod diagnozy i kompetencji. W części poświęconej coachingowi udział weźmie ekspert Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu.

Zespół
Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu

PLIKI DO POBRANIA:

 
Untitled document
WSPÓŁPRACUJEMY Z:

Insights Discovery

Professional Coaching Academy

Akademia Profesjonalnego Coachingu

Professional Coaching Academy

Untitled document
Wszelkie prawa do stron Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu zastrzeżone.
Copyright CSiPB 2008